Відбулося засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 16 червня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Городоцької міської ради.

Під час засідання, яке вів міський голова Володимир Ременяк, члени виконкому розглянули 26 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Внесли зміни до ряду Програм, зокрема:

-щодо заходів з підготовки територіальної оборони та створення матеріальних резервів для запобігання надзвичайних ситуацій на території громади;

-щодо забезпечення функціонування 15 Державної пожежно-рятувальної частини 10 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Львівській області на 2022р.; 

-забезпечення відкритості в роботі міської ради, розвитку інформаційної сфери та висвітлення діяльності Городоцької міськради на сторінках газети «Народна думка»;

-щодо фінансової підтримки комунальних підприємств та щодо розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою.

Корективи внесли й до  фінансового плану КНП «Городоцький центр надання перинної медико-санітарної допомоги».

Розглядали рішення щодо забезпечення умов перебування внутрішньо переміщених осіб в закладах освіти, культури та охорони здоров’я комунальної власності Городоцької територіальної громади.

Йдеться про підготовку вивільнених приміщень колишньої неврології Городоцької центральної лікарні, старої споруди Братковицької школи під розміщення ВПО, які тимчасово проживають в закладах освіти м. Городка.

Увагу буде зосереджено на ремонти тепло, - водо, - електромереж, встановлення бойлерів, облаштування душових, харчоблоків.

Прийняли виконкомом рішення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих та негабаритних побутових відходів з території низки сіл громади.

Також внесли зміни до Програми інвестиційного розвитку Городоцької міської ради на 2021 – 2024 років та до бюджету Городоцької міської територіальної громади на поточний рік.

Затверджені посадові інструкції Городоцької міської ради.

Ухвалені рішення, пов’язані із захистом інтересів дітей.

Проголосували члени виконкому за надання одноразових грошових допомог мешканцям громади.

Усі прийняті рішення незабаром будуть опубліковані у відповідному розділі на офіційному вебсайті Городоцької міської ради.