Громадяни, вчасно сплачуйте податок на нерухоме майно!

 

Шановні власники нерухомого майна, об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, що розташовані на території Городоцької міської територіальної громади!

Городоцька міська територіальна громадав період воєнного стану наголошує на обов’язковості сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, об’єктів житлової та нежитлової нерухомості.

Нагадуємо, що платниками податку є фізичні та юридичні особи та іноземці, які є власниками об’єктів житлової або нежитлової нерухомості, в тому числі її частки, відмінної від земельної ділянки (ст.266 Податкового кодексу України).

Щороку власникам нерухомого майна нараховується податок, який встановлюється за рішенням міської ради залежно від  типу нерухомості у розмірі, що не перевищує 1,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати

Пам’ятайте, що від ваших свідомості та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури тощо. Це важливо врахувати нині, коли економіка  України, охопленої війною, опинились в складному становищі.

 Для отримання податкового повідомлення – рішення про нарахування податку на нерухоме майно  – звертатися до Городоцької Державної податкової інспекції ГУ ДПС у Львівській області 

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.