Обгрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі «Електрична енергія», розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі «Електрична енергія»,розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування: Городоцька міська рада Львівської області

Місцезнаходження: 81500, Львівська обл., м. Городок, майд. Гайдамаків, буд. 6.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 26269892.

Категорія: відповідно до пункту 1 частини 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Електрична енергія

09310000-5 Електрична енергія за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Вид процедури закупівлі: Відкриті торги

Ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2022-07-08-000650-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі здійснюється методом порівняння ринкових цін – це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни, в межах кошторисних призначень на 2022р. та становить2 181 120,00 грн.

Розмір бюджетного призначення: 2 181 120,00 грн. відповідно до кошторису на 2022р.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері стандартизації.