Міжнародна співпраця - в дії. Пожежникам передали 10 комплектів захисного спорядження

Городоцька міська рада передала пожежнникам захисне спорядження вартістю понад 400 тисяч гривень!!!

Тепер у розпорядженні наших вогнеборців є 10 комплектів нових комплектів сучасних, якісних пожежно-рятувальних костюмів - зі захисними шоломами та спецвзуттям!

«Обладунки високого рівня захисту!», - нахвалюють надзвичайники. І дякують усім причетним до організації такої допомоги - за увагу до проблем служби, за турботу про збереження життя і здоров‘я вогнеборців.

Зреалізовано коштовний проєкт згідно Меморандуму про співпрацю між Городоцькою територіальною громадою та DAI Global LLC та в рамках реалізації міжнародного Проєкту USAID Ukraine - USAID Україна «ГОВEРЛА».

За програмою співпраці з американськими партнерами визначено перелік товарів та обладнання, необхідного для вчасного реагування на надзвичайні ситуації в громаді. В час війни ці питання - в пріоритеті!

Співпраця  продовжується! Впевненими кроками - до великих перемог!!!