Інформація щодо виконання вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 №710

1)                 Найменування замовника:

Місцезнаходження:

ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань:

Категорія:

ГУМАНІТАРНЕ УПРАВЛІННЯ ГОРОДОЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

81500, Львівська обл., Городоцький р-н, місто Городок, вул.Джерельна, будинок 16

Юридична особа, яка забезпечує потребидержави або територіальної громади

2) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:

Стіл учнівський одномісний, стілець учнівський Т-подібний Тип 1, стінка під лотки, стілець дитячий Тип 1, ліжко дитяче без матрацу, стіл дитячий двохмісний, стілець дитячий Тип 2, шафа книжкова Тип 1, шафа книжкова Тип 2, шафа для одягу і книг, пенал двохдверний, приставка до шафи, стіл для їдалень шестимісний, крісло для актового залу, стіл учнівський двохмісний, стілець учнівський Т-подібний Тип 2, дошка аудиторнаТип 1, дошка аудиторна Тип 2, комплект столів для засідань, комплект столів демонстраційних, стіл лабораторний Тип 1, стіл лабораторний Тип 2, стіл комп'ютерний, стіл письмовий з шухлядами праворуч, стінка дитяча Тип 1, стінка дитяча Тип 2, вішалка двобічна, кушетка медична, шафа дитяча п’ятимісна, стілець Тип 1, стілець Тип 2, стіл для їдальні Тип 1, стіл для їдальні Тип 2, стілець для їдальні, крісло офісне, диван Тип 1, диван Тип 2, диван Тип 3, диван Тип 4, пуф Тип 1, диван Тип 5, пуф Тип 2, пуф Тип 3, пуф Тип 4, диван Тип 6, крісло мішок, лава без спинки трьохмісна (код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 39160000-1 — Шкільні меблі)

3) розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі;

2 970 000.00 грн з ПДВ

3.1) Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої  Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 18.02.2020  № 275.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до комерційних пропозицій потенційних учасників торгів.

4) вид закупівлі:

Відкриті торги

5) Джерело фінансування,

Обґрунтування розміру бюджетного призначення;

кошти місцевого бюджету – 2 468 983,00 грн. з ПДВ;

кошти Державного бюджету України – 501 017,00 грн. з ПДВ.

Розмір бюджетного призначення визначений відповідно до розрахунків кошторису на 2021 рік

6) Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі складені  відповідно до потребЗамовника. При цьому технічні та якісні характеристики предмета закупівлі не є унікальними, та такими, що потенційно можуть обмежити коло учасників процедури закупівлі.

Ідентифікатор закупівлі в системі Prozorro

відкриті торги UA-2021-08-10-002890-b