Городоцька міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проєкту містобудівної документації «Детальний план території мікрорайону індивідуальної житлової забудови в межах вул.Горішня-вул.Святого Миколая в м.Городок».Підстава розроблення – рішення сесії Городоцької міської ради від 25.11.2021р. №3224.Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.Розробник проєкту ДПТ – ФОП Лопушанський М.Р.Із проєктом містобудівної документації можна ознайомитися з 05.08.2022р. по 05.09.2022р. (включно) на офіційному вебсайті http://horodok-rada.gov.ua/ та у відділі містобудування та архітектури Городоцької міської ради за адресою: м.Городок, м-н Гайдамаків, 6. Контактна особа: Клок Вероніка (начальник відділу містобудування та архітектури), тел.: 31-892, ел.пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net.Зауваження та пропозиції громадськості до вищезгаданого проєкту ДПТ подаються у письмовій формі у вказаний строк до Городоцької міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 6 вересня 2022 року о 15.00год в приміщенні актового залу Городоцької міської ради.