Проєкт USAID "ГОВЕРЛА": Презентували результати опитування внутрішньо переселених осіб

Результати соціологічного опитування внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Городоцькій громаді, презентували 29 вересня в рамках Проєкту USAID “ГОВЕРЛА».

Опитали та представили думку 100 людей із цієї категорії. Досить високо вони оцінили рівень доступності низки послуг у громаді, а засоби гігієни, одяг/взуття, продукти харчування назвали серед найнагальніших потреб.

В обговоренні підсумків опитування взяли участь самі «переселенці», спеціалісти міської ради, Центру соціального захисту та гуманітарного управління, які працюють з ВПО, а також голова Городоцька територіальна громада Володимир Ременяк.

«Для мене важливо бути тут. Аналіз проведеного опитування дає змогу комплексно розуміти потреби людей і краще на них реагувати. Але скільки б не допомагали донори, усіх зусиль буде мало, якщо ми не дбатимемо про економічний розвиток території, якщо не будуть заходити інвестори та не створюватимуться робочі місця - умови, щоб людина могла самостійно заробити на життя», - зазначив голова Городоцької ТГ.

Міський голова, подякував дотичним до проведення цього дослідження:  експертам від ГО Європейський Діалог, внутрішньо переселеним особам - за те, що мужньо витримують викликані війною реалії, партнерам по проєкту ГО Апостольська Чота - за активне долучення до соціально важливих справ.

Учасники презентації із числа внутрішньо переселених отримали засоби гігієни від ГО Апостольська Чота.

“Публікація створена у співпраці з ГО «Європейський діалог» в рамках Проєкту «Партнерство між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування в інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб у територіальні громади Львівської області», та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США."