Допомогли придбати Renault Master для наших штурмовиків

Наші збірки діють і вони ефективні! Хлопці з 5-го окремого штурмового полку, в лавах якого воює чимало наших захисників, все отримали і звітують!

Уже на місці і в ділі бус, який ми усі разом придбали стараннями Городоцька територіальна громада та Володимир Ременяк, структурних підрозділів міської ради і небайдужих друзів.

Кажуть хлопці, придбаний  для них Renault Master помічний і навіть незамінний!

Загалом на закупівлю чотириколісного громада передала 5 тисяч доларів.

Щоб закрити вкрай важливу потребу військових фінансово об’єднали зусилля: Городоцька міська рада, Гуманітарне управління; Фінансове управління; КУ «Центр «Спорт для всіх»»;

Центр надання соціальних послуг; Помаранський Ігор; Городоцький НВК №2; Городоцький ЗЗСО №3; базовий ЗДО №5 «Віночок»; трудовий архів.

А ще долучені кошти, зібрані на благодійному заході від Городоцької міської ради та  Городоцьким центром дозвілля та надання культурних послуг.

Каже народна приказка, без діла слабіє сила! Не слабіє, бо ми діємо і гуртом  допомагаємо нашим ЗСУ наближувати Перемогу!

Дякуємо за захист, дорогі захисники!

Громада хоч далеко, але завжди поруч!