ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВІДНОВЛЕННЯ ЗАХОДІВ ЗА ПРОЦЕДУРОЮ РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ ПРОСТОРОВОГО РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЇ ГОРОДОЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Останні півроку стали неочікуваним викликом для нашої громади, як і для всієї України, вимагаючи фокусування на боротьбі з ворогом та безпеці населення. Однак, працюючи на перемогу над ворогом, маємо одночасно планувати свій подальший розвиток, адже успішний розвиток кожної територіальної громади є запорукою посилення України, забезпечення якомога швидшої перемоги та відбудови. Саме тому ми відновлюємо роботу над підготовкою до розроблення Комплексного плану просторового розвитку Городоцької міської територіальної громади.

У грудні минулого року на виконання вимог чинного законодавства Городоцькою міською радою було прийнято рішення про розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Городоцької міської територіальної громади. Протягом січня 2022 р. – лютого 2022 р. було зібрано пропозиції від зацікавлених сторін до розроблення Комплексного плану (http://horodok-rada.gov.ua/node/12183), сформовано Робочу групу, яка розпочала роботу з підготовки матеріалів для проведення Стратегічної сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану.

Зважаючи на значну перерву у процедурі формування завдання на розроблення Комплексного плану та зміни, що відбуваються на території України та безпосередньо на території нашої громади у зв’язку з військовими діями, пропонуємо всім зацікавленим як фізичним, так і юридичним особам надати додаткові пропозиції до розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Городоцької міської територіальної громади. Термін внесення пропозицій: з 04.10.2022 до 21.10.2022.

Пропозиції можна надавати:

електронною поштою на адресу: gorodok_mr_lv@ukr.net

офіційними листами на адресу: м-н Гайдамаків, 6, м. Городок, Львівська обл., 81500, тел/факс 3-02-70

Інститути громадянського суспільства, наукові та експертні організації, інші юридичні особи під час подання пропозицій і зауважень у письмовій формі зазначають своє найменування та місцезнаходження, фізичні особи – прізвище та ініціали.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.