Повідомлення про оприлюднення проєкту детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,1000 га з «для ведення індивідуального садівництва» на «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (будівництво автомийки)» в с. Черлянське Передмістя Львівського району Львівської області.

З  25 червня 2021 року по 26 липня 2021 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищеназваних робіт.

Підстава розроблення – рішення Городоцької міської ради №348 від 26.01.2021 року. Замовником детального плану території є: Городоцька міська рада.

Розробником проекту є: ФОП Грімнак Андрій Андрійович (Кваліфікаційний сертифікат серія АА №001048).

Із проєктом містобудівної документації можна ознайомитися з 25.06.2021р. по 26.07.2021 р. (включно)  у відділі містобудування та архітектури, ЖКГ та захисту довкілля Городоцької міської ради за адресою: майдан Гайдамаків, 6 тел.: 3-18-92,  пн-пт з 10-00 по 16-00 та на вебсайті http://http://horodok-rada.gov.ua//. Контактна особа: Клок Вероніка Володимирівна (начальник відділу), ел. пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net.

Письмові зауваження та пропозиції до вищезгаданого проєкту ДПТ можна подавати по 26 липня 2021 року включно до Городоцької міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції  громадськості  подаються у письмовій формі до Городоцької міської ради у вказаний строк.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.