Повідомлення про оприлюднення проєкту детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки

 

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,0822 га з «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» на «для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку».

З  03 грудня 2021 року по 04 січня 2022 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищеназваних робіт.

Підстава розроблення – рішення Городоцької міської ради №2975 від 17.09.2020 року. Замовником детального плану території є: Городоцька міська рада.

Розробником проекту є: ФОП Лаврін Володимир Степанович (Кваліфікаційний сертифікат серія АА №004578).

Із проєктом містобудівної документації можна ознайомитися з 03.12.2021р. по 04.01.2022 р. (включно)  у відділі містобудування та архітектури, ЖКГ та захисту довкілля Городоцької міської ради за адресою: майдан Гайдамаків, 6 тел.: 3-18-92,  пн-пт з 10-00 по 16-00 та на вебсайті http://http://horodok-rada.gov.ua//. Контактна особа: Клок Вероніка Володимирівна (начальник відділу), ел. пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net.

Письмові зауваження та пропозиції до вищезгаданого проєкту ДПТ можна подавати по 04 січня 2022 року включно до Городоцької міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції  громадськості  подаються у письмовій формі до Городоцької міської ради у вказаний строк.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.