Про захист прав дітей Городоцької громади - на робочій нараді фахівців компетентних служб

Сьогодні, 12 жовтня, в приміщенні Городоцької міської ради відбулась робоча зустріч між начальником служби у справах дітей Городоцької міської ради В.Містюковою, головним спеціалістом Городоцького відділення служби у справах дітей Львівської військової райдержадміністрації Є.Магерус  та старшим інспектором сектору  ЮП ВП №1 ЛРУП №2 ГУНП у Львівській області Р.Мазуром. Під час наради обговорено основні питання щодо недопущення порушення прав дітей, які проживають на території  Городоцької міської ради, профілактики та запобігання дитячої безпритульності, злочинності, жорстокого поводження з дітьми та належного виконання батьками своїх обов`язків відносно дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.