Напрацьовували мережу пунктів обігріву на випадок надзвичайних ситуацій

Відбулася чергова нарада у кабінеті голови Городоцька територіальна громада Володимира Ременяка з питань життєдіяльності громади в умовах надзвичайних ситуацій. 

Фокус уваги скерований на облаштування і налагодження функціонування пунктів обігріву на випадок відключень електро-, газопостачання. Дуже актуальне завдання в час цілеспрямованих атак ворога на енергетичну інфраструктуру країни. 

Якщо попередніми роками в гострий зимовий період доводилося дбати про теплий прихисток для незначної кількості вразливих людей, безхатченків, то тепер такого захисту, ймовірно, потребуватимуть тисячі краян.

Нині напрацьовується широка мережа пунктів обігріву з максимальним залученням приміщень, придатних для перебування мешканців нашої громади, внутрішньо переміщених осіб.

Попередньо визначено 27 таких локацій, що здатні розмістити 8860 осіб. Список закладів надалі розширюватиметься. Триватиме робота над забезпеченням медичних, соціальних закладів й інших важливих об’єктів резервними джерелами живлення, водою.

Готуємося до різних сценаріїв. 

Сподіваємося на те, що надзвичайних ситуацій таки вдасться уникнути.

Бо віримо в рідні ЗСУ!