Громадське обговорення щодо проєкту містобудівної документації «Детальний план території для розміщення кварталу житлової забудови в урочищі «Стрельбище»

Городоцька міська рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проєкту містобудівної документації «Детальний план території для розміщення  кварталу житлової забудови в урочищі «Стрельбище» на території Городоцької міської ради Львівського району Львівської області». Підстава розроблення – рішення сесії Городоцької міської ради від 26.05.2022р. №22/22-4942. Замовник ДПТ – Городоцька міська рада. Розробник ДПТ – ТзОВ «Центр планування території» (архітектор Данилюк Т.Л., кваліфікаційний сертифікат серія АА №001692). Із проєктом містобудівної документації можна ознайомитися з 28.10.2022р. по 28.11.2022р. на офіційному вебсайті http://horodok-rada.gov.ua та у відділі містобудування та архітектури Городоцької міської ради за адресою: м.Городок, м-н Гайдамаків, 6. Контактна особа: Клок Вероніка – начальник відділу містобудування та архітектури Городоцької міської ради, тел.: 31-892, ел.пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net. Пропозиції та зауваження громадськості подаються у письмовій формі до Городоцької міської  ради у вказаний строк. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із  зазначенням  прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із  особистим  підписом.  Юридичні  особи  подають  пропозиції із зазначенням  найменування  та  місцезнаходження  юридичної  особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.