Золото обласного турніру здобули юні городоцькі волейболістки

Юні волейболістки КУ «Центр «Спорт для всіх»» (керівник Вікторія Місько) записали до переліку своїх здобутків перемогу в обласному турнірі.

Команда дівчат 2009 р. н. та молодших із КУ «Центр «Спорт для всіх»» взяла участь в обласному турнірі, що відбувався у місті Судова Вишня.

Змагалися шість команд: зі Стрия,  Самбора, Судової Вишні, Мостиськ (місто було представлене двома гуртами) та Городка. За результатами спортивних поєдинків, перше місце посіли представниці Городоцької громади, на другому місці - господині турніру - ДЮСШ Судової Вишні, а на третьому – ДЮСШ м. Мостиська.

Вихованки тренера Йосифа Будзінського, до речі,  вирізнялися не лише майстерною грою, а й яскравою формою, з упізнаваними елементами городоцького бренд-бука.