Про одноразове (спеціальне) декларування за „круглим столом” у Городоцькій ДПІ

Сьогодні, 04.01.2022 за участю фахівців Городоцької ДПІ відбулося засідання „круглого столу” на тему „Одноразове (спеціальне) добровільне декларування. Застосування РРО та ПРРО».

        Податківці повідомили про можливості одноразового (спеціального) добровільного декларування громадянами активів, з яких раніше не сплачувались податки. Подача одноразової декларації є правом, а не обов’язком фізичної особи. При цьому готівка в національній та іноземній валютах може бути задекларована за умови розміщення її на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України, до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації. Звернув увагу, що подати декларацію можна лише в електронному вигляді за допомогою Електронного кабінету платника до 1 вересня 2022 року.

        Крім того, висвітлили питання стосовно застосування РРО та ПРРО, зупинилися на новаціях у сфері застосування реєстраторів розрахункових операцій.

        Наприкінці засідання відповіли на запитання платників податків та надали практичні поради щодо застосування норм податкового законодавства на конкретних прикладах.