Городоцька ДПІ надає кваліфіковані роз’яснення під час "круглого столу" з питань реєстрації РРО/ПРРО

Фахівці Городоцької ДПІ під час проведення «круглого столу» надали консультаційну допомогу з питань оподаткування та з питань реєстрації РРО/ПРРО відвідувачам Центру обслуговування платників. Такі заходи  дають можливість платникам бути обізнаними в змінах податкового законодавства і діяти в межах правого поля.

Під час «круглого столу» фахівці ДПІ нагадали про особливості застосування платіжних терміналів, реєстраторів розрахункових операцій, а також їх аналогів програмних РРО. Зокрема, що застосування РРО є обов’язковим для тих суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю чи надають послуги за готівку або в безготівковій формі через платіжні засоби. При цьому додала, що сучасні технології дозволяють платникам не витрачати кошти на придбання РРО, а скористатись безкоштовним програмним продуктом, який технологічно повністю заміняє традиційний касовий апарат.

Безкоштовне програмне рішення ДПС розміщене на вебпорталі ДПС за посиланням:https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/programniy-reestrator-rozrahunk.... Його можна встановити на будь-який пристрій (комп’ютер, смартфон, планшет, ноутбук), що підтримує операційну систему Windows чи Android.

Реєстрація ПРРО проводиться на підставі заяви про реєстрацію програмних реєстраторів розрахункових операцій за формою №1-ПРРО (J1316604/F1316604).

Водночас зауважили, що платники єдиного податку, які здійснюють роздрібну торгівлю на території села можуть проводити розрахунки без РРО, але з використання розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій.