Оприлюднено Реєстр наданих пропозицій до розроблення Комплексного плану

Триває процедура громадських обговорень з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Городоцької міської територіальної громади.

На виконання вимог чинного законодавства було проведено прийом пропозицій фізичних та юридичних осіб до розроблення Комплексного плану. Первинний термін внесення пропозицій тривав з 14.01.2022 р. до 04.02.2022 р.

Зважаючи на піврічну перерву у процедурі формування завдання на розроблення Комплексного плану та зміни, що відбуваються на території України і безпосередньо на території нашої громади у зв’язку з військовими діями, було оголошено додатковий збір пропозицій у період з 04.10.2022 р. по 21.10.2022 р.

Надані пропозиції опрацьовано Робочою групою з підготовки Завдання на розроблення Комплексного плану та сформовано реєстр наданих пропозицій, ознайомитися з яким та, за доцільності, додати свої коментарі можна за посиланням: https://cutt.ly/52SoqDG.

Пропонуємо ознайомитися з Реєстром наданих пропозицій до розроблення Комплексного плану і за доцільності надати свої коментарі.

Всі деталі – за вказаним вище посиланням