Повідомляємо про зміну дати проведення громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану

 

У зв’язку з непередбачуваними організаційними перешкодами вимушені перенести заплановане проведення Стратегічної сесії – обов’язкового публічного заходу громадського обговорення з формування завдання на розроблення Комплексного плану, на 02 лютого 2023 року.

До участі у стратегічній сесії запрошуються усі зацікавлені мешканці Городоцької міської територіальної громади.

Відбір учасників буде здійснюватися відповідно до переліку основних заінтересованих сторін розвитку територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територіальних громад, ключових спільнот громади, представників заінтересованих сторін, а також органів місцевого самоврядування.

Заявку на участь у Стратегічній сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Городоцької міської територіальної громади можна оформити у період до 31 січня 2023 р. за посиланням:https://cutt.ly/m01XdBN, або подавши заяву особисто чи поштою на адресу Городоцької міської ради (м-н Гайдамаків, 6, м. Городок, Львівська обл., 81500).

Про час та місце проведення Стратегічної сесії буде додатково повідомлено до 25 січня 2023 року.

Довідково: Стратегічна сесія буде проведена на виконання вимог чинного законодавства та рішення сесії Городоцької міської ради від 28.10.2021 №2626 зі змінами від 23.12.2021 №4181.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади - одночасно містобудівна документація на місцевому рівні та документація із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території (ст.1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

 

Комплексний план розробляється та затверджується з метою забезпечення сталого розвитку територіальної громади з дотриманням принципу збалансованості державних, громадських та приватних інтересів, передбачає узгоджене прийняття рішень щодо цілісного (комплексного) просторового розвитку населених пунктів як єдиної системи розселення і території за їх межами.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 1.09.2021 р. № 926).