ГОРОДОЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ:

1. Детальний план території земельної ділянки для обслуговування Мшанського навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів "заклад загальної середньої освіти - заклад дошкільної освіти " імені Степана Тисляка Городоцької міської ради Львівської області.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – КП «Городоцьке архітектурно-планувальне бюро» (архітектор Люсак А.М., кваліфікаційний сертифікат серія АА №002724).

Підстава для розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 25.02.2021р. №732.

2. Детальний план території для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств (для будівництва та реконструкції виробничих будівель та споруд) на вул. І. Франка в с. Мшана Львівського району Львівської області.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – ПП «Архістудія» (архітектор Лопушанський М.Р., кваліфікаційний сертифікат серія АА №000779).

Підстава для розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 29.09.2022р. №22/24-5075.

3. Детальний план території щодо зміни цільового призначення власних земельних ділянок для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що розташовані на території Городоцької міської ради (за межами населеного пункту), Городоцького району Львівської області

та звіт про стратегічну екологічну оцінку (СЕО).

Замовник ДПТ – Городоцька РДА.

Розробник ДПТ – ФОП Данилів Р. О. (архітектор Данилів Р.О., кваліфікаційний сертифікат серія АА №002229).

Підстава для розроблення ДПТ – розпорядження Городоцької РДА від 24.02.2020р. №88.

 

Громадське обговорення проектів детальних планів території триватиме з 27 січня 2022 року по 27 лютого 2023 року.

Громадське слухання щодо вищезгаданих проектів містобудівної документації відбудеться 28 лютого 2023 року о 15.00 год в приміщенні актового залу Городоцької міської ради. Участь у громадському слуханні можлива за умови представлення документу, який посвідчує особу під час реєстрації учасників.

Із проектами містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному вебсайті http://horodok-rada.gov.ua та у відділі містобудування та архітектури Городоцької міської ради за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, м. Городок, м-н Гайдамаків, 6.

Письмові пропозиції та зауваження до проектів детальних планів території можна подавати до 27 лютого 2023 року. Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження) – 81500, Львівська обл., Львівський р-н, м.Городок, м-н Гайдамаків, 6, ел.пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net .

Відповідальною посадовою особою Городоцької міської ради за організацію розгляду пропозицій (зауважень) є Клок Вероніка – начальник відділу містобудування та архітектури, контактний телефон: 31-892.