ГОРОДОЦЬКА МІСЬКА РАДА ПОВІДОМЛЯЄ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТІВ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ НА МІСЦЕВОМУ РІВНІ

1. Детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Поворозника Ярослава Михайловича в с. Родатичі Львівського району Львівської області.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – КП «Городоцьке архітектурно-планувальне бюро» (архітектор Люсак А.М., кваліфікаційний сертифікат серія АА №002724).

Підстава для розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 25.11.2021р. №3233.

2. Детальний план території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер 4620980800:18:007:0088 приватної власності гр.Осіпчука Анатолія Васильовича з «для ведення особистого селянського господарства» на «для будівництва і обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку»  в с. Бартатів Львівського району Львівської області.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – ФОП Рижий В. І. (архітектор Шеремета М.Д., кваліфікаційний сертифікат серія АА №000736).

Підстава для розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 29.09.2022р. №22/24-5070.

3. Детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Фостяк Наталії Степанівни в с. Бартатів Львівського району Львівської області.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – ФОП Лопушанський М.Р. (архітектор Лопушанський М.Р., кваліфікаційний сертифікат серія АА №000779).

Підстава для розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 17.02.2022р. №22/19-4459 (зі змінами від 29.09.2022р. №22/24-5092).

4. Детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Борського Богдана Володимировича в м.Городок Львівської області.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – ФОП Лопушанський М. Р. (архітектор Лопушанський            М. Р., кваліфікаційний сертифікат серія АА №000779).

Підстава для розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 23.09.2021р. №2504.

5. Детальний план території земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр.Блюс Романа Миколайовича в с.Родатичі Львівської області.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Підстава для розроблення ДПТ – рішення сесії Родатицької сільської ради від 27.08.2018р. №748.

Громадське обговорення проектів детальних планів території триватиме з 7 лютого 2023 року по 9 березня 2023 року.

Громадські слухання щодо вищезгаданих проектів містобудівної документації відбудуться 10 березня 2023 року о 15.00 год в приміщенні актового залу Городоцької міської ради. Участь у громадському слуханні можлива за умови представлення документу, який посвідчує особу під час реєстрації учасників.

Із проектами містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному вебсайті http://horodok-rada.gov.ua та у відділі містобудування та архітектури Городоцької міської ради за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, м. Городок, м-н Гайдамаків, 6.

Письмові пропозиції та зауваження до проектів детальних планів території можна подавати до 9 березня 2023 року. Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження) – 81500, Львівська обл., Львівський р-н, м.Городок, м-н Гайдамаків, 6, ел.пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net .

Відповідальною посадовою особою Городоцької міської ради за організацію розгляду пропозицій (зауважень) є Клок Вероніка – начальник відділу містобудування та архітектури, контактний телефон: 31-892.