Податківці Городоччини інформують платників про новації податкового законодавства

Фахівці Городоцької ДПІ на черговій зустрічі з платниками податків розповіли платникам про новації податкового законодавства, які набрали чинності з 1 січня 2023 року. Зокрема, податківці звернули увагу на розмір мінімальної заробітної плати з 01.01.2023 року, розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб і назвав максимально допустимі суми єдиного податку, які необхідно буде платити суб’єктам господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування (1 та 2 група платників єдиного податку). Зазначив, що ставки оподаткування для платників єдиного податку 3 групи не змінюються порівняно з 2022 роком.

Також, наголосили присутнім, що кампанія декларування активів триватиме до 1 березня 2023 року та звернули увагу на об’єкти, які підлягають декларуванню, хто може бути декларантом, як розрахувати базу для нарахування збору, за якими ставками.

Податківці зазначили, що для реалізації права на спеціальне добровільне декларування громадянину необхідно подати одноразову декларацію до Державної податкової служби через Електронний кабінет та сплатити одноразовий збір.

На завершення заходу відповіли на запитання платників стосовно подання звітності, сплати податкових зобов’язань та застосування РРО та програмних РРО суб’єктами господарювання.