Апаратна нарада за підсумками тижня, що минув

Вівторкову апаратну нараду провів голова Городоцької громади Володимир Ременяк. 

Спочатку – підсумки заходів, що відбулися минулого тижня: сесійного засідання, звіту про роботу міськради за 2022 рік, традиційні проводи коляди. Також йшлося про яскраво організований ГО «Апостольська Чота».важливий благодійний ярмарок на потреби ЗСУ. Внесок у справу Городоцької міської ради та її структурних підрозділів – квадрокоптер «Маvic 3», придбаний завдяки спільній збірці колективу.

Виконання бюджету станом на середину лютого сягає близько 50 відсотків. 

Показник відвідування шкіл залишається на рівні минулого тижня. До 50 відсотків зросла цифра у дитсадках.

Для забезпечення доступності інтернету в укриттях закладів освіти від Асоціації «Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг» за сприяння й підтримки Львівська обласна державна адміністрація та Львівська районна державна адміністрація надійшли 9 роутерів. 

Хворих на ГРВІ та Ковід в громаді побільшало. Впродовж 7-13 лютого на гострі респіраторно-вірусні інфекції занедужало 240 осіб (+ 51), зокрема 138 дітей (+38) до 17 років.          

Зареєстровані 5 випадків (+1) ковіду - у місті Городок та селах  Артищів, Черляни, Дроздовичі. Одного пацієнта госпіталізовано.                                                                   

Грант від ЮНІСЕФ на облаштування дитячого куточка в кабінеті щеплень виграв КНП «Городоцький центр первинної медико-санітарної допомоги». 

Основні закупівлі, які плануються найближчим часом, – автогрейдер для комунального підприємства та квадрокоптери для наших захисників.