Городоцька міська рада розпочинає добір кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних відносин

Відповідно до розпорядження Городоцької міської ради від 15.02.2023р. №58-к «Про оголошення щодо добору кандидатів на заміщення вакантної посади в Городоцькій міській раді», Городоцька міська рада розпочинає добір кандидатів на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу земельних відносин.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вільне володіння українською мовою, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, бажано досвід роботи у сфері земельних правовідносин.

Потрібні документи: письмову заяву про участь у доборі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);  фотокартка розміром 4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію паспорта; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Документи приймаються протягом 5 днів з дня опублікування інформації про заміщення вакантної посади за адресою: 81500, м. Городок, майдан Гайдамаків, 6, сектор кадрової роботи та нагород міської ради.