Онлайн-курс про мінну безпеку "Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш!"

Державна служба України з надзвичайних ситуацій на виконання пунктів 17 та 21 розділу II протокольного рішення № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06.02.2023 (реєстраційний № 4055/0/1-23 від 07.02.2023).

 

Спільно з Міжнародною благодійною організацією «Фонд Східна Європа» в рамках реалізації програми «Дивись під ноги! Дивись, куди ідеш» створено навчальний онлайн-курс на тему: Правила поводження з вибухонебезпечними предметами».

Онлайн-курс безкоштовний, складається з п’яти коротких уроків і висвітлює головні питання про вибухонебезпечні предмети та правила поводження з ними. Після перегляду серій можна пройти тест та отримати відповідний сертифікат.

З метою підвищення рівня обізнаності цивільного населення щодо ризиків, пов’язаних із поводженням із вибухонебезпечними предметами, та зведення до мінімуму людських жертв ДСНС просить забезпечити проходження персоналом онлайн-курсу.

Онлайн-курс із мінної безпеки доступний на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло» ТУТ

Інформацію щодо проходження онлайн-курсу персоналом просимо надавати щовівторка до 12:00 з 21.02 по 28.03.2023 на електронну пошту: demining@dsns.gov.ua.