Ваучер на навчання - унікальний шанс отримати новий фах, підвищити кваліфікацію

Одна з можливостей опанування нової професії чи підвищення кваліфікації працівників - отримання ваучера, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 № 207 «Про затвердження Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці». Для роботодавців - це шанс мати необхідний кваліфікований персонал. 

Гнучкі форми підготовки дозволять працівникам навчатися без відриву від виробництва! Основні вимоги до кандидатів на отримання ваучера та подальше навчання: вік: старше 45 років (до досягнення встановленого законодавством пенсійного віку); страховий стаж: понад 15 років; наявність професійно-технічної або вищої освіти; особи, звільнені з військової служби; внутрішньо переміщені особи. Вартість ваучера встановлюється в межах вартості навчання, але не може перевищувати десятикратний розмір прожиткового мінімуму (станом на 01.01.2023 року ця сума складає 26840 грн.).

Навчання здійснюється закладами професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, підприємствами, установами та організаціями, які мають ліцензію на освітню діяльність, за затвердженим Мінекономіки переліком професій, спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер. Серед професій, зокрема, психологія, соціальне забезпечення, соціальна робота, медицина,медична психологія, середня освіта (за предметними спеціальностями), фізична терапія, ерготерапія та інші (повний перелік - у доданому нижче файлі )

За детальнішою інформацією можна звертатись у Городоцьке відділення ЛФ ЛОЦЗ за тел.03231 32358 (електронна адреса horodokrf@ukr.net)