Відбулась чергова сесія Городоцької міської ради

 

 

Сьогодні працювала чергова XXIXсесія Городоцької міської ради восьмого скликання. Вів засідання голова громади Володимир Ременяк.

 

Серед іншого, зокрема, ухвалили відповідні рішення щодо:

 

Передачі для ЗСУ десяти квадрокоптерів: 8 шт DJI Mavic 3  і 2 шт DJI Mavic 3 FlyMoreCombo

Змінами в Програмі інвестиційного розвитку передбачили продовження заходів з енергозбереження в освітніх закладах громади: капремонт із заміною віконних блоків у Мшанському НВК та Мавковицькому НВК, дверних блоків у Заверещицькому НВК.

Намагаємось, на скільки можливо, зорганізувати заходи для ремонту доріг загального користування місцевого значення. Так, по 5 млн грн. скеровуємо субвенційно до обласного бюджету на поточний ремонт автомобільних доріг С140305 «Городок-Угри»  (на відрізку Стоділки – Угри) та на С140307 «Городок-Лісна» (вул.Заставська, на відтинку від мосту (в народі – Портаховий) до с.Дроздовичі ).

Також зі сподіваннями та попередніми прогнозами на добрий вклад в ремонт М-11 Львів – Шегині на умовах спів фінансування із бюджетів вищих рівнів, на договірних засадах зі Службою автомобільних доріг скеровуємо 150 тис.грн для поточного ремонту цієї дороги.

14 800 грн – таким встановили розмір кошторисної заробітної плати на 2023 рік при визначеності вартості будівництва об’єктів за рахунок бюджетних коштів на території громади (для об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ і організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії на території Городоцької громади).

350 тис.грн скеровуємо на капітальний ремонт (в т.ч. виготовлення ПКД) тротуару та благоустрій прилеглої території  біля дитсадка №2 «Барвінок», що на вул.В.Чорновола. Облаштування цієї ділянки дасть змогу дещо розвантажити транспортний потік у час-пік, коли на навчання поспішають дошкільнята і учні ДНЗ№2 та НВК №5.

Внесенням змін у Програму «Безпечна громада» на 2023 рік передбачили 900 тис.грн. на закупівлю службового автомобіля для поліцейського офіцера громади, що дислокуватиметься в с.Мшана (в т.ч. організаційні моменти при реєстрації, логотипи Нацполіції України, встановлення світлопроблискових маячків, звукових сигналів та радіостанції з комплектуючими).

Доповнили перелік адміністративних послуг, які надаються ЦНАПом Городоцької міської ради.

Заслухали підсумкові звіти керівників медичних та комунальних установ –Л.М.Матківської (КНП «Городоцька стоматологічна поліклініка»), Т.З.Трача (КНП «Городоцький районний центр ПМСД»), П.О.Фалинського (КНП «Городоцька центральна лікарня»), І.І.Гриба (КП «Городоцьке ВКГ»), В.Я.Марциняка (КП «МКГ»); та звіти старост старостинських округів.

За власною ініціативою, у зв’язку з життєвими обставинами, достроково припинено повноваження депутата Олени Стасів, депутати підтримали відповідне її звернення.