Запрошуємо ознайомитися з протоколом Стратегічної сесії з формування завдання на розроблення Комплексного плану

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОТОКОЛУ СТРАТЕГІЧНОЇ СЕСІЇ З ФОРМУВАННЯ ЗАВДАННЯ НА РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ

02 лютого 2023 року відбувся публічний захід громадського обговорення – Стратегічну сесію з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Городоцької міської територіальної громади.

У ході заходу було обговорено стратегічне бачення просторового розвитку громади, наявні на території громади проблеми і можливості розвитку, визначено перспективні для розміщення об’єкти та пріоритетні напрямки просторового розвитку громади.

Результати напрацювань Стратегічної сесії оформлені у форматі Протоколу. Доступ за посиланням: https://cutt.ly/u4ESU7m   

Документ Протоколу поширений з можливістю коментування – запрошуємо усіх зацікавлених ознайомитися з Протоколом ідодатками до нього та за доцільності надати свої пропозиції до протоколу.

Всі Ваші пропозиції приймаються до https://cutt.ly/u4ESU7m 12.04.2023 року включно у форматі коментарів до документу Протоколуабо електронною поштою на адресу: gorodok_mr_lv@ukr.net

 

Довідково: Стратегічна сесія проведена на виконання Рішення сесії Городоцької міської ради від 28.10.2021 №2626 зі змінами від 23.12.2021 №4181 та у відповідності до вимог чинного законодавства.

Комплексний план просторового розвитку території територіальної громади є одночасно містобудівною документацією на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що визначає планувальну організацію, функціональне призначення території, основні принципи і напрями формування єдиної системи громадського обслуговування населення, дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, інженерної підготовки і благоустрою, цивільного захисту території та населення від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони земель та інших компонентів навколишнього природного середовища, формування екомережі, охорони і збереження культурної спадщини та традиційного характеру середовища населених пунктів, а також послідовність реалізації рішень, у тому числі етапність освоєння території.

Склад, зміст та порядок розроблення Комплексного плану визначається Порядком розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації (затверджено Постановою КМУ від 1.09.2021 р. № 926).