Інформація про результати конкурсу Городоцька міська рада повідомляє, що конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна Городоцької територіальної громади Львівської області

Інформація про результати конкурсу

Городоцька міська рада повідомляє, що конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності  для проведення незалежної оцінки комунального майна Городоцької територіальної громади Львівської області відбувся 25 квітня 2023 року о 14:00 год., за адресою: м. Городок, майдан Гайдамаків, 6.

Переможцем конкурсу визнано  ПП «Експерт МАШ», в особі керівника Матюшина Олега Михайловича.

Запропонована учасником конкурсу вартість надання послуг з оцінки становить  по об’єкту:

- Нежитлова будівля (гараж), загальною площею 29,6 м2, за адресою: Львівська обл., м. Городок, майдан Гайдамаків 5 - 2000,00 грн. Термін виконання робіт – 3 календарні дні.

- Частина нежитлової будівлі, загальною площею 32,0 м2, за адресою: Львівська обл., с. Велика Калинка, вул. Садова, 23 - 2200,00 грн. Термін виконання робіт – 3 календарні дні.