­­ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОГОДЖЕННЯ ПРОТОКОЛУ СТРАТЕГІЧНОЇ СЕСІЇ З ФОРМУВАННЯ ЗАВДАННЯ НА РОЗРОБЛЕННЯ КОМПЛЕКСНОГО ПЛАНУ

02 лютого 2023 року відбувся публічний захід громадського обговорення – Стратегічна сесію з формування завдання на розроблення Комплексного плану просторового розвитку території Городоцької міської територіальної громади.

У ході заходу було обговорено стратегічне бачення просторового розвитку громади, наявні на території громади проблеми і можливості розвитку, визначено перспективні для розміщення об’єкти та пріоритетні напрямки просторового розвитку громади.

Результати напрацювань Стратегічної сесії були оформлені у форматі Протоколу та поширені з можливістю коментування з 23.03 2023 р. до 12.04.2023 р.

Робочою групою опрацьовано коментарі, котрі надійшли протягом встановленого періоду, та внесено відповідні правки до тексту Протоколу.

Протокол в прикріпленому файлі.