Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту містобудівної документації: Детального плану території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок приватної власності гр. Лучка Ігоря Васильовича

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту містобудівної документації: Детального плану території щодо зміни цільового призначення земельних ділянок приватної власності гр. Лучка Ігоря Васильовича для будівництва і обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку в с. Бартатів Львівського району Львівської області.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – КП «Городоцьке архітектурно-планувальне бюро» (архітектор Люсак А.М., кваліфікаційний сертифікат серія АА №002724).

Підстава для розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 29.07.2022р. №22/23-4992.

Громадське обговорення проєкту детального плану території триватиме з 11 травня 2023 року по 11 червня 2023 року.

Громадські слухання відбудуться 12 червня 2023 року о 15:00 год. в приміщенні актового залу Городоцької міської ради. Участь у громадських слуханнях можлива за умови представлення документу, який посвідчує особу під час реєстрації учасників.

Із проєктом містобудівної документації можна ознайомитися на офіційному вебсайті http://horodok-rada.gov.ua/ у розділі «Публічна інформація/Архітектура та містобудування» та у відділі містобудування та архітектури Городоцької міської ради за адресою: Львівська обл., Львівський р-н, м. Городок, м-н Гайдамаків, 6.

Письмові пропозиції та зауваження до проєкту детального плану території можна подавати до 11 червня 2023 р. Адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження) – 81500, Львівська обл., Львівський р-н, м.Городок, м-н Гайдамаків, 6, ел.пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net . Конт. тел.: 31-892.