Повідомляємо про оприлюднення проєкту ДПТ щодо зміни цільового призначення земельної ділянки на вул. Спадиста, 13 в селі Шоломиничі

Городоцька міська рада повідомляє про оприлюднення проєкту детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки кадастровий номер: 4620989000:12:009:0002 для будівництва безкаркасних аркових ангарів для зберігання зерна, зерноочисного комплексу та сушарки зерна ТОВ «ВЕСТ АГРО ГРУП ТМ» на вул. Спадиста, 13 в селі Шоломиничі Львівського району Львівської області та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

З  12 травня по 12 червня 2023 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищеназваних робіт.

Підстава розроблення –рішення Городоцької міської ради № 22/25-5162 від 17.11.2022 року.

Замовник ДПТ: Городоцька міська рада.

Розробник проекту ДПТКП «Городоцьке архітектурно-планувальне бюро».

Із проєктом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись на офіційному вебсайтіhttp://horodok-rada.gov.ua/ та у приміщенні Городоцької міської ради за адресою: м. Городок, м-н Гайдамаків, 6 (відповідальна особа – Клок Вероніка (начальник відділу містобудування та архітектури), тел.: 3-18-92, ел. пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net).

Зауваження та пропозиції  громадськості подаються у письмовій формі у вказаний строк до Городоцької міської ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Громадські слухання щодо ДПТ відбудуться 12 червня 2023 року о 15:00 год.в приміщенні актового залу Городоцької міської ради.

Файл: