Роз’яснити і допомогти. У Городоцькій ДПІ систематично проводять зустрічі з фізичними особами – підприємцями та громадянами

У приміщенні Городоцької ДПІ проведено зустріч з платниками податків, під час якої розглянуто актуальні питання щодо повноти сплати податків в умовах воєнного часу, необхідності застосування РРО/ПРРО при проведенні розрахункових операцій, дотримання вимог податкового законодавства.

        Наголошено, що з 1 квітня 2023 року діє новий порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції на сплату податків, зборів, єдиного внеску, однак до 1 липня діє перехідний період, впродовж якого кошти будуть зараховані навіть у разі сплати за попередніми правилами.

         Важливим є дотримання роботодавцями трудового законодавства, зокрема легалізації найманої праці, забезпеченні соціальних гарантій працівників, у тому числі за рахунок виплати заробітної плати в розмірі не менше мінімального та підвищення рівня заробітної плати.

        На завершення, податківці розповіли про функціонування електронних сервісів ДПС України, основними перевагами яких є економія робочого часу платника податків, відсутність необхідності придбавати бланки звітних документів, оновлення версій документів звітності, оперативність обробки отриманої інформації, підтвердження подання звітності, автоматичне формування архіву електронних копій звітів, квитанцій та інших документів.