Громадське обговорення проєкту ДПТ земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Попко Тетяни Йосифівни на вул.Івасюка в м.Городок Львівської області

Городоцька міська рада повідомляє, що на офіційному вебсайті Городоцької міської ради http://horodok-rada.gov.ua/ у розділі «Публічна інформація/Архітектура та містобудування» оприлюднено проєкт Детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Попко Тетяни Йосифівни на вул.Івасюка у м.Городок Львівського району Львівської області.

Підстава розроблення ДПТ – рішення сесії Городоцької міської ради від 20.04.2023р. №23/30-5635.

Замовник ДПТ – Городоцька міська рада.

Розробник ДПТ – КП «Городоцьке АПБ».

Громадське обговорення проєкту ДПТ триватиме з 2 червня 2023р. по 3 липня 2023р.

Із проєктом містобудівної документації можна ознайомитися на вебсайті та у відділі містобудування та архітектури Городоцької міської ради за адресою: Львівська обл., м. Городок, м-н Гайдамаків, 6.

Письмові пропозиції та зауваження до проєкту ДПТ можна подавати до 3 липня 2023р. до Городоцької міської ради за адресою: 81500, Львівська обл., Львівський р-н, м.Городок, м-н Гайдамаків, 6;ел.пошта: gorodok_mr_lv@ukr.net . Контактний телефон: 31-892.

Громадські слухання відбудуться 4 липня 2023р. о 15:00 год. в приміщенні актового залу Городоцької міської ради. Участь у громадських слуханнях можлива за умови представлення документу, який посвідчує особу під час реєстрації учасників.