Виробнича нарада з керівниками комунальних служб

8 серпня 2016 р. відбулася чергова нарада з керівниками комунальних служб міста, у якій взяли участь заступник міського голови С.Попко, головний бухгалтер міської ради Н. Кузик, спеціаліст відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Л.Хороз, в.о.спеціаліста першої категорії відділу земельних ресурсів та ОНПС А.Ставовий, директор КП «Міське комунальне господарство» А.Фаєр, заступник директора КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» М.Михалевич, керівник КП «Управління будинками №2» І.Антонець. Провів нараду міський голова Р.Кущак.

У ході наради піднімалися питання роботи комунальних служб міста, акцентувалася увага на недоліках. Керівники звітували про проведену роботу за тиждень та отримували відповідні доручення для подальшої роботи.

Підбив підсумки наради міський голова Р.Кущак, який підняв проблемі питання діяльності міської господарки, зокрема, водопостачання та водовідведення, доведення до ладу міського кладовища і впорядкування його території та інші.

Відтак, протокольні доручення отримали керівники комунальних служб міста для подальшої роботи, зокрема, КП «ВКГ» - до 23.08. поточного року виготовити проектно-кошторисну документацію на облаштування фекальної каналізації вул.Коцюбинського; провести коригування ПКД на реконструкцію водогону Будзень-Поріччя з метою проведення заміни найбільш аварійних ділянок водопроводу (до 01.09.2016);виготовити ПКД на каналізування вул.Винниченка (до 15.08.);провести встановлення водомірних вузлів багатоквартирного житлового будинку №20 по вул.Авіаційній(до 01.09); розширити рівень залягання дорожньої труби по вул.Шухевича (до 15.08.) та інші.

КП « МКГ» провести інвентаризацію мереж ливневої каналізації, виготовити їх схему на вул. І.Франка, Львівська, Скітник, Чорновола (до 11.09) ;встановити обмежувач швидкості на вул. І.Франка (до 15.08);провести виправлення профілю узбіччя ділянки дороги вул. Комарнівська (до 11.08);впорядкувати могили, провести їх реєстрацію, навести благоустрій на міському кладовищі;вжити заходів по відлову безпритульних собак (до 30.11.):вивезти сміття з кладовища (до22.10);вжити заходів щодо повного освітлення вулиць міста;

КП «УБ №2»- організувати роботи із видалення аварійних дерев на вул.Авіаційній;організувати належне обкошування трави.Окрім цього, піднімалося ще багато інших питань, які сприятимуть поліпшенню діяльності міської господарки, зокрема стосовно самовільно встановлених МАФів у місті, реорганізації міських комунальних служб та інші.

Підсумовуючи нараду Р.Кущак наголосив на обов’язковому виконанні протокольних доручень, оскільки йдеться про вирішення проблем населення із забезпечення житлово-комунальних послуг.