Виробнича нарада з керівниками комунальних служб

7 листопада2016 р. відбулася чергова нарада з керівниками комунальних служб міста, у якій взяли участь міський голова Роман Кущак, спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Володимир Горон, спеціаліст відділу звернень громадян, документообігу та соціальних питань Людмила Хороз, директор КП «Міське комунальне господарство» Андрій Фаєр, директор КП «Управління будинками №2» Ігор Антонець, директор КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» Любомир Колодій.

Провів нараду перший заступник міського голови Іван Проць.

У ході наради піднімалися  питання роботи комунальних служб міста, акцентувалася увага на недоліках. Керівники  звітували про проведену роботу за тиждень та отримували відповідні доручення для подальшої роботи.

 Підбиваючи підсумки наради, міський голова Р.Кущак підняв проблемі питання діяльності міської господарки, зокрема, водопостачання та водовідведення, доведення до ладу міського кладовища і впорядкування його території та інші.

 Відтак, протокольні доручення, доповнені новими проблемними питаннями, отримали керівники комунальних служб міста для подальшої роботи.