Депутати показали одностайність у вирішенні важливих питань

Напружена робота депутатського корпусу Городоцької міської ради, що 23 листопада цього року зібрався на чергову ХІУ сесію VІІ скликання, дала змогу прийняти важливі для міста та громади рішення. Участь у роботі взяли 19 із 26 депутатів, забезпечивши кворум для прийняття рішень.

Згідно порядку роботи сесії на розгляд депутатів та прийняття рішень було винесено дев’ять питань, в тому числі Різне.

Затвердивши порядок денний з доповненнями депутати приступили до обговорення питань та прийняття відповідних рішень.

Першим на обговорення було запропоновано питання стосовно виділення земельних ділянок для учасників АТО. Виступила з цього голова депутатської комісії у справах земельних ресурсів, будівництва та архітектури М.Муха, обґрунтувавши законність вимог учасників АТО, котрі претендують на виділення для них земельних ділянок. Обговоренні цього питання відбувалося в атмосфері високої емоціональної напруги. З одного боку міський голова Р.Кущак , оперуючи переконливими фактами, довів до відома депутатів інформацію про те, що саме в цьому місці, на яке претендують учасники АТО, згідно Генерального плану, має розташуватися відпочинкова зона. Однак, депутати у своїх виступах схилялися до іншої думки. Зокрема, свою підтримку учасникам АТО у їх вимогах висловили С.Борисовський, В.Желих, Р.Дунас, С.Лопатнюк, застерігаючи при цьому, аби учасники АТО не піддавалися в майбутньому на спокуси відчужити свою землю за грошові винагороди. Свою позицію стосовно цього питання озвучив депутат М.Савка, запропонувавши вести облік натовців, їх потреби в землі з тим, аби в подальшому не виникало спірних ситуацій. У своєму виступі учасник АТО Р.Телюк зауважив, що його побратимам ,як правило, доводиться по кілька разів звертатися, аби вирішити земельне питання. Після обговорення сесія прийняла позитивне рішення з піднятого питання.

Далі депутати розглянули та прийняли позитивні рішення з інших питань порядку роботи сесії. Зокрема, стосовно внесення змін до галузевих програм міста на 2016 рік;внесення змін до міського бюджету на 2016 рік;внесення змін до рішення сесії Городоцької міської ради від 23.12.2015 р. №31 « Про міський бюджет м.Городка на 2016 рік»;про внесення змін в рішення сесії Городоцької міської ради від 07.12.2015 р.№22 «Про затвердження штатного розпису та структури апарату міської ради та її виконавчого комітету з січня 2011 року» зі змінами; про визначення переліку земельних ділянок для продажу для продажу у 2017 р. у власність або продажу права оренди на земельних торгах (аукціонах) окремими лотами та надання дозволу виконкому міської ради на виготовлення відповідної землевпорядної документації; про надання згоди на прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Городка нежитлового приміщення на майдані Гайдамаків 25-26;про завтвердження галузевих програм. Сесія також розглянула та прийняла рішення по земельних питаннях.

У Різному депутати В.Желих озвучив своє бачення вирішення проблем водопостачання міста, а також висловив побажання створити компетентну комісію з вивчення питання діяльності новоствореної водопостачальної структури. О.Гірський підняв питання доцільності зміни статусу окремих городоцьких шкіл та запропонував еаписати відповідне звернення до районної ради про збереження статусу усіх шкіл міста Городка. М.Савка привернув увагу до виконання програми «Питана вода» та перспектив розвитку КП « Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство», запропонував повернутися до теми законсервованих свердловин води, а також щодо перспектив поводження з твердими побутовими відходами. М.Феденко висловив занепокоєння з приводу поганого технічного стану окремих сміттєзбірних контейнерів, які, до того ж, інколи розташовані просто на проїжджій частині доріг. М.Колбасюк нагадав про те, що в мікрорайоні вулиці Авіаційної є нагальна потреба у видаленні аварійних дерев. Р.Бурий привернув увагу до поганого технічного стану вулиць Підгірята Сагайдачного та запропонував провести роботи з підсипання пошкоджених місць щебенем. Б.Борис привернув увагу до поганого технічного стану обїзної дороги. Про те, як вирішуватимуться більшість із піднятих депутатами питань дали відповіді міський голова Р.Кущак та його перший заступник І.Проць.

 

Міський голова подякував депутатам за плідну роботу та побажав усім успіхів.

Переглянути відеотрансляцію можна за посиланням