Конкурс інвестиційних програм та проектів ДФРР

Упродовж 15 листопада – 15 грудня триватиме прийом документів для участі у конкурсі інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися на Львівщині за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) у 2017 році.

Про це нагадують у департаменті економічної політики ЛОДА.

У конкурсі можуть брати участь програми та проекти місцевих і центральних органів виконавчої влади, а також органів місцевого самоврядування. Зокрема, із передбачених 222,5 млн. грн.. коштів державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) на сьогодні вже профінансовано понад 188 млн. грн. та освоєно 96,2 млн. грн. "Львівська область посідає четверте місце серед регіонів України щодо використання коштів ДФРР", - наголосив директор департаменту економічної політики Роман Филипів.

Основні вимоги до проектів, які фінансуватимуться у 2017 році за кошти ДФРР:

- відповідність пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку, стратегії розвитку Львівської області та у плані заходів з її реалізації;

- впроваджуються як проекти співробітництва територіальних громад;

- підтримують добровільно об’єднані територіальні громади.

Документацію для участі в конкурсі (проекти та додатки до них у 3 примірниках) слід подавати у департамент економічної політики облдержадміністрації: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. №422.

За додатковою інформацією – звертатися за тел.: (032) 2999 284 або електронною поштою: analyz.loda@gmail.com.

Корисна інформація за посиланням