Про проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2017 рік

Програма проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку у Львівській області на 2016 – 2020 роки в новій редакції зорієнтована на вирішення проблем соціально-економічного розвитку громад шляхом підвищення ефективності використання місцевих ресурсів (рішення сесії Львівської обласної ради №270 від 25.10.2016 р.).

В новій програмі передбачена низка нововведень. Зокрема, відтепер заявки на участь у конкурсі будуть подаватися лише в електронному варіанті, розроблена відповідна реєстраційна картка, а також до заявки додаватимуться документи, які підтверджуватимуть співфінасування з боку громад, спонсорів, місцевих бюджетів. Окрім того, розроблено новий порядок оскарження конкурсантами результатів конкурсу.

Участь у Конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, сільські, селищні ради, а також ради об’єднаних територіальних громад (ОТГ) та міські ради.

Пріоритети з реалізації обласного конкурсу мікропроектів:

1. «Освітня галузь» (середні та позашкільні навчальні заклади) – реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

2. «ДНЗ» - реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання та інвентаря;

3. Заклади охорони здоров’я» (Лікарні (центральні міські, міські, центральні районні, районні), ФАПи, амбулаторії сімейної медицини, центри первинної медико-санітарної допомог) - реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження, придбання обладнання;

4. «Народні доми» - реконструкція, капітальний ремонт, енергозбереження;

5. «Вуличне освітлення» - будівництво, реконструкція та капітальний ремонт;

6. «Інші пріоритети» (проекти, що не дублюються діючими обласними програмами).

Гранична вартість мікропроекту – 400,0 тис. грн., з яких:

- Гранична субвенція з обласного бюджету – 200,0 тис.грн. (до 50%)

- До 45% - кошти місцевого бюджету (сільського, міського, районного).

- 5% - мінімальний обов’язковий небюджетний внесок конкурсанта (якщо внесок буде від 6% і більше – мікропроект отримає додатково від 3 до 15 балів згідно з таблицею оцінювання).

Таблиця оцінювання додатково залучених коштів конкурсанта

Співвідношення додатково залучених небюджетних коштів конкурсанта до загального бюджету проекту

Небюджетний внесок конкурсанта

5,0

2,5

15

*Не бюджетний внесок конкурсанта у розмірі 5% не береться до уваги, оскільки цей внесок – обов’язкова умова участі в Конкурсі

УВАГА! Період подачі он-лайн заявки: з 1 до 30 грудня 2016 року.

«Обласний конкурс мікропроектів, який проводиться на Львівщини, є одним з кращих в Україні. Жодна область не має такої великої кількості, а саме 691 проектів місцевого розвитку, з яких попередньо не буде реалізовано лише три, - зазначив Іван Собко. -  Цей конкурс  стимулює до самоорганізації громади завдяки фінансовій підтримці з різних джерел вирішувати проблеми соціальної інфраструктури, покращувати життя в їх населених пунктах. Окрім того, це допомагає розвивати співпрацю між органами місцевого самоврядування, бізнесом та громадським сектором».

Запрошуємо небайдужих мешканців міста до участі в конкурсі. Зробимо наше місто кращим!

За додатковою інформацією можна звертатись до спеціаліста І категорії відділу економіки, бюджету та комунального майна Городоцької міської ради Гут Оксани (моб.тел.: +380982205978)

Корисна інформація за посиланням