Апостольська Чота взяла участь в акції «Стоп, Путін» у Львові

 Сьогодні, 21 січня, у Львові, як і в багатьох інших містах України відбулась міжнародна акція протесту «Стоп, Путін».

Приємно, що активна городоцька молодь, об’єднана під проводом військового капелана о.Михайла Греділя, і цього разу не залишилась осторонь: півсотні хлопців і дівчат стали добрим відсотком учасників львівського протесту біля пам’ятника Т.Шевченку.

Організувавшись, із національними прапорами та відповідним настроєм Апостольська Чота прибула на акцію! В рамках заходу виступили головний куратор акції Олена Живко, заступник Дмитра Яроша, кіборг Андрій Шараскін (позивний Богема), військовий капелан о.Михайло Греділь та інші.

Національна спільнота, АТОвці, волонтери високо оцінили високу свідомість городоцької молоді, її діяльність, та щиро подякували їм за гідну участь у акції протесту.

 

Нагадаємо, акція «Стоп, Путін», що відбулась сьогодні не лише в Україні, а й в багатьох інших країнах, в тому числі й в Росії (за рахунок опозиції), мала на меті привернути увагу світової спільноти до подій в Україні.

 

 

Ось – вимоги, які поставили організатори протесту:

·         Вивести з території України всі російські окупаційні війська, а також повернути в Росію всю зброю та військову техніку.

·         Посилити (збільшити) спостережну місію ОБСЄ до 24 годин на добу сім днів на тиждень та допустити місію ОБСЄ до частини українсько-російського кордону, який Україна тимчасово не контролює, адже російсько-сепаратистські війська припиняють атаки тільки тоді, коли спостерігачі ОБСЄ присутні на фронті.

·         Звільнити громадян України, які незаконно утримуються під арештом — як на території Росії, так і в Криму — за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями.