Члени міськвиконкому вирішили важливі питання життя міста

26 січня 2017 року відбулося чергове засіданнявиконавчого комітету Городоцької міської ради, на якому було розглянуто 21 питання, в тому числі «Різне». Вів засідання міський голова Роман Кущак.

Насамперед, було затверджено план роботи виконавчого комітету Городоцької міської ради на 2017 рік.

Із  проектом рішення  «Про затвердження звіту стосовно виконання  міського бюджету» у 2016 році ознайомив членів виконкому заступник  міського голови Городка  Степан Попко. Зокрема, наголошувалося на тому, що дохідну частину міського бюджету без трансфертів виконано торік на 119,89 %, в тому числі по власних надходженнях –на 119,89 %, а по спеціальному фонду –на 69,45 %. Члени міськвиконкому  взяли до відома інформацію С.Попка та рекомендували затвердити звіт на черговій сесії міської ради.

На засіданні було розглянуто  і затверджено ряд інших питань, зокрема щодо передачі об’єкта «Будівництво ділянки водопроводу  на вул.Львівській», що в мікрорайоні Довжанки, на баланс КП «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство»;про присвоєння адресних номерів ;про оформлення права приватної власності на квартиру у багатоквартирному будинку;про продовження дозволу  на розміщення зовнішньої реклами;про присвоєння адресних номерів земельним ділянкам та житловим будинкам;про дозвіл на видалення дерев;про переоформлення квартирного обліку та про зняття з квартирного обліку.Члени міськвиконкому  погодили інвестиційну програму комунального підприємства «Городоцьке водопровідно-каналізаційне господарство» та дали дозвіл на влаштування спеціалізованої стоянки автомобілів радіо-таксі «Шансон на вул.Перемишльській.

На засіданні міськвиконкому було розглянуто питання та дано «добро» на затвердження списку осіб, які перебувають на квартирному обліку для одержання житла  з міськвиконкому станом на 01.01.2017 р.; на надання одноразових грошових допомог мешканцям міста; на затвердження розпоряджень міського голови;

У «різному» виступили члени виконкому Л.Баб’як,І.Зубрицький, Р.Голойда, А.Матківський з питанням,які стосуються життєдіяльності міста. Менеджер районного відділення АВЕ Львів В.Павлюк ознайомив із станом справ стосовно вивезення ТПВ. Перший заступник міського голови І.Проць ознайомив присутніх із своїм баченням вирішення проблеми вивезення з міста твердих побутових відходів