Міський голова Роман Кущак прозвітував про роботу у 2016 році

Вчора, 5 березня, у Народному домі Городка про роботу у 2016 році перед громадою звітував міський голова Городка Роман Кущак. Впродовж 3,5 годин тривала зустріч очільника міста з небайдужою громадою - розповівши про основні моменти реалізації Програми соціально-економічного розвитку, Роман Васильович також окреслив плани роботи міськради на 2017 рік.

Після виступу міського голови присутні мали змогу поставити запитання, які їх цікавлять, та отримати на них відповіді.

Детальніше про перебіг звіту голови міста перед громадою читайте у наступному номері міської газети "Голос ратуші", що вийде 10 березня. У прикріпленому файлі - презентація виступу, а у відповідному розділі на сайті - відеофіксація зустрічі.

Файл: