Працівники міської ради приступили до прибирання в рамках місячника озеленення та благоустрою

На виконання розпорядження міського голови Городка Романа Кущака про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою,сьогодні  силами працівників Городоцької міської ради на чолі із заступником міського голови Степаном Попком проведено перший етап загальноміської толоки на схилах озера Грабового, що в Старому парку.

Загалом зібрано різноманітного сміття у цій частині парку більше 26 господарських мішків, які будуть вивезені працівниками комунального підприємства міста.

Місячник озеленення, прибирання та благоустрою, який розпочався 15 березня 2017 року продовжиться  до 15 квітня цього року. За цей час усіма підприємствами, організаціями та установами, що дислокуються Городку місто буде приведено до впорядкованого стану , аби Великдень жителі зустріли  в доброму настрої.