Городоцькі футболісти ФК «Колос» перемогли на турнірі у Ланцуті (Польща)

 

У суботу, 25 березня городоцькі футболісти, вихованці тренера Богдана Бориса, об’єднані в команду ФК «Колос», вже вкотре показали справжню майстерність гри, цього разу – на турнірі у Ланцуті (Польща). Тут на базі спортивного комплексу відбувся турнір між командами хлопців 2003-2004 р.н. Команда з Городка була єдиним представником з України.

Команду представили Віталій Тацин, Андрій Станько, Віталій Станько, Іван Павлюк, Віталій Ділай, Максим Шніцар, Дмитро Гурецький, Віталій Павлюк, Вадим Петришин. У підсумку турніру ФК «Колос» стали абсолютними переможцями, протягом 5 матчів забили 29 голів і жодного (!) не пропустили. В нагороду отримали Кубок та нові м’ячі, а Андрій Станько ще й визнаний кращим гравцем турніру. Після турніру хлопці також мали гарну нагоду поплавати у місцевому басейні в спорткомплексі, збудованому тут за європейські кошти чотири роки тому. Всі були вражені хорошою матеріальною базою, якою мають щастя користуватись польські футболісти, і висловлювали надію, що колись матимуть не гірші можливості і в рідному Городку.

Надійний супровід в поїздці та підтримку під час матчів команді забезпечили тренер Богдан Борис, керівник РО ВФСТ «Колос» Роман Струк, заступник міського голови Городка Степан Попко, меценат Стефан Бассі, редактор міської газети «Голос ратуші» Надія Канафоцька, вболівальники Андрій Матюшко та Петро Баховський.

Детальніше про участь у турнірі в Ланцуті та здобутки наших футболістів читайте у наступних номерах часопису Городоччини «Народна думка» та міській газеті «Голос ратуші».