У міській раді відбулась зустріч щодо підвищення спроможності громад

Сьогодні в мерії Городка відбулася  зустріч з представниками громадських організацій «Центр  інформаційного консалтингу» «Центр дослідження  місцевого самоврядування»  з представниками  міськвиконкому та ініціатором цієї зустрічі викладачем Львівського ЛНТУ, головою правління Львівської асоціації власників житла та управителів житловою нерухомістю, почесним городківчанином Любомиром Лиском.

Сторони обговорили реалізацію проекту  з підвищення спроможності  громадськості у Львівській області  впливати на реформи. Реалізація проекту планується у двох містах та одному ОТГ  Львівської області. Одним із міст обрано власне Городок.

Метою проекту є активізація громадськості та налагодження партнерських відносин громадськості з органами місцевого самоврядування. У ході здійснення проекту  планується створення робочих груп у містах, проведення  круглих столів, семінарів-тренінгів. Під час заходів  будуть надаватися  практичні рекомендації  та буде представлено конкретні  кроки для створення ОСББ та ОСН (органи самоорганізації населення).

На завершення проекту  буде підготовлено практичний порадник  «Співпраця влади  і громади задля проведення реформ».