Завтра, 29 березня, у Городку запрацює новий ринок!

Торговий комплекс «Мрія» запрошує городківчан та гостей міста на відкриття, що відбудеться у середу, 29 березня, о 10:00 год. (територія колишньої лазні на вул.І.Франка).

Сьогодні ще тривають останні підготовчі роботи (на фото), власники та орендарі торгових місць вже розклали товари і чекають гостей та покупців.

Відкриття  у Городку нового ринку «Мрія» дає всім нам змогу започаткувати новий, європейський стиль співпраці продавець – покупець.

Новий ринок  відповідає усім необхідним нормативам сучасного ведення торговельної діяльності: світлі, комфортні крамнички та крамниці, зручне розташування торговельних рядів, наявність освітлення, сантехнічних вузлів, охорони  забезпечуватиме порядок та чистоту на ринку. Самі ж підприємці, які вестимуть торговельну діяльність на ринку, зацікавлені в тому, аби у їх крамницях завжди була якісна, свіжа та в широкому асортименті продукція за доступними цінами, а в промисловому секторі ринку – багатий вибір товарів на всі смаки.