Дорогі матері, чарівні городківчанки!

Прийміть сердечні вітання з нагоди відзначення вашого свята!

Кожна друга неділя квітучого травня в українських родинах прославляється вшануванням Матері.

Материнство – безцінний дар Божий, вічне джерело  буття людського, основа сім'ї, роду і народу. Саме уроки матері є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом.

Доземний уклін Вам, наші матері, за Ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю!

Давайте ж цього дня  вклонимося низенько до землі і благаймо Бога, щоб послав  нашим Матерям міцне здоров’я, свою милість і многії літа.

Дорогі наші матусі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди цього святого дня. Нехай Ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими і щасливими зростають Ваші дітки.     Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословення Вам і Вашим родинам.

Щиро зичу усім вам, любі мами, міцного здоров’я, довічного щастя. Нехай ваше серце завжди буде зігріте радістю та теплом. Нехай збуваються заповітні мрії! Бережіть себе і своє внутрішнє сяйво!

З повагою, міський голова Городка Роман Кущак