На спортивно-мистецькому благодійному святі за життя Іринки Іванчак зібрано понад 100 тисяч гривень!

Як ми анонсували, 13 травня у м.Городку на центральному стадіоні відбулося спортивно-мистецьке свято «За Життя Іринки Іванчак». До підготовки свята підійшли дуже ретельно – і завжди активна «Апостольська Чота», і волонтер Христина Хлопіцька, і, вже традиційно – Юрій Федечко, і КУ «Центр "Спорт для всіх». Так, в єдності, вдалось організувати на міському стадіоні грандіозне свято на підтримку городківчанки.

Благодійний ярмарок, аквагрим, парад байкерського клубу, показові виступи спортивних секцій Городоччини, творчі виступи вокальних і хореографічних талантів: навіть дощ, що моросив чи не увесь день, не завадив тим, хто прийшов на свято життя, гарно та весело провести час!

Основна подія – видовищний футбольний матч Україна – Голландія від імені городоцької команди та команди ФК «Ейндховен» завершився рахунком 4:1 на користь господарів.

Підсумок спортивного свята: зібрано 103 017 грн (благодійний аукціон лотів та благодійні внески за відвідини свята).

Хто ж грав за городоцьку команду? Як все відбувалось, скільки часу тривало? Що ще цікавого було в програмі? Детальніше про перебіг непересічної події читайте у наступному номері міської газети «Голос ратуші», який вийде у п’ятницю, 19 травня!