Шевченківські читання на Городоччині

Сьогодні біля погруддя геніальному сину українського народу Тарасу Шевченку у Городку відбулися традиційні вже шевченківські читання, у яких взяли участь школярі міст і сіл району.

За доброю традицією кошики із живими квітами піднесли до погруддя Т.Шевченку багатолітній керівник «Просвіти» в районі Іван Бучківський, депутат обласної ради Катерина Кеньо, голова РДА Володимир Ременяк, голова міської ради Роман Кущак.

Відкриваючи свято методист відділу освіти Городоцької РДА Ганна Кузбит зробила короткий екскурс в історію проведення цього свята, яке дає змогу якнайкраще знайомитися з творчістю Тараса Шевченка, його вплив на формування патріотичної свідомості молоді району і надала слово одному із зачинателів свята, голові районної ради Володимиру Більовському. У своєму виступі Володимир Михайлович конкретизував дату проведення такого свята і не без  гордості зазначив, що нині вони відбуваються в усіх населених пунктах району, де височіють пам’ятники Великому Кобзареві.

Компетентне журі, куди увійшли представники районної та міської влади, представники громадських організацій, педагоги району оцінювало кожен виступ, визначаючи місця виконавців.