Учнів городоцьких шкіл запрошують на навчання у Польщі

Цього тижня Городоцька міська рада зустрічала гостей з польського міста-партнера Ніско. В складі делегації прибули староста Адам Мах та директор Регіонального центру професійної освіти в Ніско Вацлав Пендель.

Під час візиту у мерію вони з міським головою Городка Романом Кущаком та секретарем Юлією Вітковою обговорили, зокрема, перспективу безкоштовного навчання учнів городоцьких шкіл у Регіональному центрі професійної освіти у Ніско. Вступати туди можна після 9 класу, пропонуються до вивчення такі спеціальності: туризм, економіка, механіка, інформатика, мехатроніка. Польська сторона забезпечує нашим дітям не тільки безкоштовне навчання, а також проживання та харчування. Більш того – після здобуття такої освіти відкриваються ще ширші перспективи, а саме – знову ж таки безкоштовне навчання у Словацькому університеті в м.Пряшів.

Візит у Городок також передбачав спілкування гостей і з самими учнями: така зустріч відбулась у Городоцькому НВК №5.